www.pilkarskienadzieje.pl

2013.05.24 18:49
Nasi dają zwycięstwo nad Podkarpackim ZPN

Dzięki bramkom zawodników Piłkarskich Nadziei - Przemka Ilczuka i Kacpra Waniowskiego (wypożyczony do Victorii Parczew), reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 1998 pokonała rówieśników z Podkarpackiego ZPN 2:1.

Na temat meczu wypowiedział się trener reprezentacji - Przemysław SzymczakChłopcy włożyli bardzo dużo zdrowia w ten mecz, ale zagraliśmy jedno ze słabszych spotkań. Nie kleiła nam się gra, mimo szybkiego prowadzenia po rzucie karnym Przemka Ilczuka grało nam się ciężko, przeciwnik był bardzo silny. W ostatniej chwili zwycięstwo zapewnił nam Kacper Waniowski. Cieszę się z tego, że wygraliśmy i wciąż liczymy się w walce o awans.

To kolejny dobry występ zawodników naszego klubu w rywalizacji  o Puchar Michałowicza. Oby tak dalej!LZPN -  Podkarpacki ZPN 2:1

Bramki dla LZPN: 7' Ilczuk  (k.),  70' Waniowski

Skład LZPN: Otchenashenko (36' Nowacki) - Gęborys (36 Paluch), Pyrka, Stalewski, Witkowski (55' Żubr), Ilczuk, Powałka (60' Zieliński), Kamiński (55' Chodziutko), Pajnowski, Orzechowski (36' Kabała), Pastuszewski (36' Waniowski)

Źródło: lubgol.pl DRUKUJ