PN Motor- Lublinianka 3:2

Zwycięzców się podobno nie sądzi. My uczymy się jednak dopiero grać w piłkę i czeka nas męska rozmowa na treningu nt ostatniego meczu.

Większości wydaje się, że są już gwiazdami piłki, ale ja Rodzicom i  Wam powiedziałem, że tej drużynie gwiazd nie ma. Są dobrzy i bardzo dobrzy zawodnicy, którzy muszą jeszcze dużo trenować, żeby grać w piłkę.

Podstawą wszystkiego jest motywacja - u większości tej motywacji zabrakło i w całotygodniowym treningu i w rozgrzewce, a na meczu już było za późno. Chichotki, gadki, popychanki na treningach a na meczu lipa.... Przed meczem powiedziałem Wam, żeby nie oceniać drużyny po miejscu w tabeli, ale większości wydawało się, że zawodnicy z Lublinianki położą się i będą patrzyli jak my strzelamy gole ponieważ jesteśmy przed Nimi w tabeli. Nie położyli się tylko twardo walczyli o swoje, a my zamiast swojego stylu, który mieliśmy narzucić, długimi fragmentami byliśmy bezradni. Fakt zawodnicy Lublinianki byli silniejsi fizycznie i dobrze zorganizowani i sądzę, że rozpoczną już od następnej kolejki marsz w górę tabeli.

Zabrakło jakości, zabrakło drużyny - jak wygrywamy jest fajnie, jak przegrywamy już nie, tylko pretensje, ten źle podał, ten nie strzelił.... . Wymagamy od Was jako trenerzy więcej, gdyż potraficie i grać w piłkę i być jednością.

Mimo słabszego dnia jednak wygraliśmy i to też trzeba docenić.


dm

| 2014.09.21, 20:04 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".