Ekogwarancja CUP U-9

Świetna atmosfera, duże emocje i jeszcze więcej gry dla każdego z zespołów. Tak w jednym zdaniu można opisać rozegrany w Hali Globus niedzielny turniej Ekogwarancja CUP. Pierwsze miejsce przypadło w udziale gospodarzom - Piłkarskim Nadziejom, które po wyrównanym finale w rzutach karnych pokonały BKS Lublin. W meczu o trzecie miejsce doskonałą skutecznością popisała się zaś Lublinianka wygrywając z Widokiem Lublin.

Zacznijmy jednak od początku. W zawodach wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, z których dwa  broniły barw Piłkarskich Nadziei. W meczach grupowych pierwsza drużyna zdobyła 4 pkt i zajęła 3 m-ce w swojej grupie. W meczu barażowym o V m-ce wygrała 1:0 z Vrotcovią (bramka Kuby Rewuckiego). Jednak późniejszy mecz z Avią Świdnik o miejsce V zakończył się porażką 0:5 i tym też sposobem chłopcy zajęli w turnieju VI miejsce.

Lepiej poradziła sobie druga drużyna. Po dwóch zwycięstwach i dwóch remisach uplasowała się na pierwszym miejscu w swojej grupie. Na ich drodze do finału stanęła drużyna Lublinianki. W regulaminowym czasie padł bezbramkowy remis i o awansie decydowała seria rzutów karnych, w których lepsze okazały się nasze Nadzieje. Skutecznymi egzekutorami byli Kacper Tracz, Maciek Śledź i Igor Kuchta. Mecz finałowy z BKS Lublin (który awansował do finału po rzutach karnych z Widokiem) również zakończył się wynikiem 0:0 i ponownie, aby wyłonić zwycięzcę trzeba było rozegrać serię rzutów karnych. Lepsi w tym elemencie okazali się chłopcy z Piłkarskich Nadziei i to oni mogli cieszyć ze zwycięstwa zarówno w tym meczu, jak i całym turnieju. Karne strzelili Kacper Tracz oraz Igor Kuchta. Słowa uznania należą się również bramkarzowi - Bartkowi Świątkowi, który wspaniale bronił "jedenastki" oraz został wyróżniony przez trenerów nagrodą dla najlepszego bramkarza turnieju.

Najlepszym strzelcem Ekogwarancja CUP U-9 okazał się Miłosz Kowalski z Avii Świdnik, natomiast najlepszym zawodnikiem Przemek Siejka z Widoku Lublin. Dodatkowo w naszych drużynach wyróżnienie od trenera otrzymali Kamil Zyza oraz Kacper Jagiełło.

Turniej został zorganizowany we współpracy Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskie Nadzieje - Motor Lublin, Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie, sponsora tytularnego - PTRE Ekogwarancji oraz rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc!


Ostateczna klasyfikacja:

1. Stowarzyszenie  Piłkarskie Nadzieje - Motor Lublin II

2. BKS Lublin

3. Lublinianka

4. UKS Widok Lublin

5. Avia Świdnik

6. Stowarzyszenie  Piłkarskie Nadzieje - Motor Lublin I

7. Vrotcovia Lublin

8. Motor Lublin S.A.

9. Sygnał Lublin

10. Akademia Rozwoju Pasji.


Składy PN:

I. Kamil Zyza, Kacper Krzemiński, Kuba Rewucki, Miłosz Uzarek, Kuba Kolenda, Dawid Michałkiewicz, Oskar Jeż, Maks Michnowski, Igor Piątkowski, Kuba Kabala, Mikołaj Baciurn, Kamil Sierakowski.

II. Bartek Świątek, Olaf Tomaszewski, Kacper Jagiełło, Oliwier Jakubaszek, Grzegorz Nasalski, Mikołaj Nasalski, Kacper Tracz, Rafał Miroński, Bartek Piłat, Maciek Śledź, Igor Kuchta, Filip Grzanka.


| źródło: http://spn2005.futbolowo.pl/news,2290071,ecogwarancja-cup.html | 2014.02.16, 09:58 | Administrator
KOMENTARZE
marberkar | 2014.02.24, 19:17
W meczu o finał SPN II grał z Lublinianką . !!!
Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin witryny, zgłoś administratorowi.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".