Mamy Mistrza
Na kilka kolejek przed końcem rozgrywek zawodnicy Piłkarskich Nadziei Motoru Lublin zdobyli Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Trampkarzy Młodszych. W środowym meczu na szczycie  pokonali wicelidera Widok Lublin 2:1 na ich boisku.
Nie tylko samo mistrzostwo ale i styl w jakim to osiągnęli musi budzić szacunek. Jak dotychczas zawodnicy z Nadziei zdobyli komplet punktów wygrywając wszystkie swoje mecze zarówno na jesieni jak i na wiosnę. Duża w tym zasługa szkoleniowca rocznika 1999 Grzegorza Komora, który podkreśla z kolei, że sukces drużyny to praca kilku trenerów, którzy wcześniej prowadzili ten rocznik m.in Waldemara Leszcza, Artura Szyby, Roberta Chmury i pierwszego trenera Bartłomieja Janiszewskiego. Obiektywnych przyczyn sukcesu należy upatrywać w szerokiej i wyrównanej kadrze zespołu, ciężkiej pracy na treningach i wieloletnim systemie szkoleni gdyż nie jest przypadkiem, że Nadzieje Motoru rokrocznie zdobywają mistrzostwa lub wicemistrzostwa swoich lig.
Jak przystało na lidera w regionie wielu chłopców z drużyny to trzon kadry województwa lubelskiego, ciekawostka natomiast jest, że w drużynie występuje dziewczynka - Kasandra Parczewska - przestaje to dziwić, gdy dodamy, że popularna Kesi to reprezentantka Polski kobiet U-15, którą już teraz interesują się kluby ekstra i I ligii.

W nagrodę za zwycięstwo zespół będzie reprezentował nasze województwo na klubowych mistrzostwach Polski w Łodzi.

Skład zespołu

Adam Mazurek
Alan Rakowski
Bartek Kozłowski
Bartek Tkaczuk
Daniel Brzozowski
Daniel Mostowiec
Darek Drzazga
Dima Lukashuk
Jacek Leszcz
Kacper Persona
Kamil Franczak
Kasandra Parczewska
Krzysztof Jaśkiewicz
Krzysztof Kurkiewicz
Kuba Buczek
Kuba Filipek
Kuba Świstowski
Maks Cichocki
Mateusz Chyła
Mateusz Grabarek
Michał Chachuła
Olaf Ciepliński
Olek Flis
Piotr Lecki
Szymon Kobiałka
Wojtek Próchniak

trener Grzegorz Komor
kierownik Zbigniew Mostowiec

| 2013.06.08, 22:54 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".