PN MOTOR LUBLIN - GKS BOGDANKA 4:1

Nie szło nam dzisiaj granie. Zbyt nerwowo, niedokładnie, przeciwnik dobrze ustawiony, nastawiony na granie z kontry , mający szybkich zawodników w przodzie. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu. Nerwowo i  niedokładnie  z tyłu, niezbyt dobrze z przodu. Mało strzałów z dystansu przy sprzyjającym wietrze. Dobrze, że akcja Piotrka Leckiego i znalezieniu się w odpowiednim miejscu Krzyśka Jaśkiewicza, spowodowała 1-0 do przerwy. Po zmianie stron i przesunięciu Kacpra Persony do ataku sila rażenia została zwiększona co zaowocowało 3 bramkami w tym dwoma asystami  Persiego, który jak na kapitana przystało pociągnął w trudnym momencie zespół do wygranej. Na plus tego meczu należy dodać to ,że znowu wszyscy pograli solidnie przez dłuższy okres (graliśmy bez 5 zawodników kadry województwa). Dobra zmiana Daniela Brzozowskiego i w szczególności Mateusz Grabarka. Solidna gra Piotrka Leckiego, pierwsza bramka Maksa ( gratulacje), budzenie się ze snu zimowego Krzyśka Jaśkiewicza (3 bramki) w końcu solidna gra Mosta oraz jak przystało na kapitana dojrzała gra Kacpra Persony. Także jak widzicie, trochę plusów też znalazłem. Czasami są takie mecze ,ze nie zawsze wszystko wychodzi, właśnie dzisiaj mieliśmy takie zawody. Tym bardziej chwała, że pomimo lekkiej niedyspozycji pokonaliśmy dobrze dysponowanego przeciwnika. Za tydzień poprzeczka będzie postawiona znacznie wyżej, gdyż wyjeżdżamy do Łukowa na mecz z  niepokonanym w tej rundzie zespołem Orląt Łuków.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli:

22 min. Jaśkiewicz Krzysztof

40 min. Jaśkiewicz Krzysztof

41 min. Jaśkiewicz Krzyszt

56 min. utrata bramki

62 min. Cichocki Maks

21  2013-05-18 UKS Dubler Opole   AMSPN Hetman Zamość 0:7
21  2013-05-18 UKS Widok Lublin   MUKS Kraśnik 5:1
21  2013-05-18 BKS Lublin   MKS Lewart Lubartów 5:1
21  2013-05-18 UKS Top 54 Biała Podlaska   KS Wisła Puławy 4:1
21  2013-05-18 GPTS Avia Świdnik   TKS Tomasovia Tom . Lub 0:4
21  2013-05-18 UKS Niedźwiadek Chełm   ŁKS Orlęta Łuków 2:1
21  2013-05-18 PN Motor Lublin   GKS Bogdanka Łęczna 4:1

| 2013.05.27, 09:41 | Administrator