Ważny dwumecz już w czwartek
Już jutro od godziny 12 na bocznym boisku Areny Lublin będziemy mogli obserwować zmagania juniorów Motoru. Najpierw żółto-biało-niebiescy w ramach MLJM  zmierzą się z Koroną Kielce, natomiast o 14:30 w ramach CLJ z  Wisłą Kraków. Zapraszamy!

Spotkanie z Wisłą będzie rywalizacją drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, które zdobyły do tej pory taką samą liczbę punktów (29). Co ciekawe piłkarze z Krakowa lepiej wypadają na wyjazdach niż podopieczni Tomasza Jasika w meczach przed własną publicznością. Warto jutro popracować nad tą statystyką. Jednocześnie będzie to okazja do rewanżu za jesienną porażkę w Krakowie 2:1.

Korona Kielce to drużyna, która... do tej pory nie wygrała żadnego meczu w MLJM. Jest to natomiast zespół, który najczęściej w lidze remisuje (3 z 4 spotkań). W meczach naszego jutrzejszego rywala pada też bardzo mało bramek - średnio 1,25 bramki na mecz. Motor jest na drugim biegunie w tej statystyce z wynikiem 3,5 bramki na mecz. Jak więc będzie tym razem? Zapowiada się ciekawa rywalizacja.   

| 2017.04.12, 20:07 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".