Klasa gimnazjalna dla rocznika 2003
W Gimnazjum nr 6 w ZSO nr 4 (ul. Tumidajskiego 6a) przy współpracy z APN Motor Lublin zostanie uruchomiona klasa piłkarska  (oznaczona jako 1 F) dla rocznika 2003. Jest to już kolejny rok, gdzie w gimnazjum powstanie klasa Motoru, od roku bowiem uczęszczają tam chłopcy z rocznika 2002.
Trenerem w klasie 2002 i 2003 będzie Jarosław Grajper, który będzie też wychowawcą klasy 2003.

Swoją opinią na temat funkcjonowania klas profilowanych APN Motor Lublin podzielił się trener Jarosław Grajper, prowadzący zajęcia w jednej z takich właśnie klas - Dostrzegam szereg korzyści płynących z uczęszczania do klasy  APN Motor w Gimnazjum nr 6 w Lublinie.  Co więcej jako jedni z nielicznych mamy całoroczny dostęp do orlika. Ponieważ klasa liczy 20 chłopców można pozwolić sobie na indywidualne podejście do każdego ucznia  Do tego dochodzi oczywiście wysoki poziom nauczania. Nie bez znaczenia jest też dobra lokalizacja szkoły, z korzystnym dojazdem komunikacją miejską.   

Klasa jest otwarta na chłopców z innych klubów, a także niezrzeszonych, którzy prezentują wysoki poziom sportowy.
Stawiamy na otwartość i wysoki poziom - mówi Dariusz Misiurek prezes Akademii - zależy nam, żeby poziom sportowy był bardzo wysoki, na poziomie kadry województwa dlatego oprócz naszych zawodników liczymy, że do klasy pójda inni chłopcy z Lublina i okolic np , którzy nie dostana się z braku miejsc do G16. Myślę, że mamy co zaoferować - sale, orlik, który być może będzie na zimę przykryty balonem, wykształconego i  ambitnego nauczyciela.Informacji nt rekrutacji jest dostępna na stronie http://zso4.lublin.eu/pl/m/rekrutacja/rekrutacja_do_gimnazjum_nr_6/.Szczegółowych informacji udziela trener Jarosław Grajper 506 798 438.

| 2016.04.12, 13:56 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".