Terminarz rozgrywek
Poniżej rozpiska naszej ligi.Pierwszy mecz gramy w Lubartowie - jeśli to możliwe zabierzemy się własnym transportem, gdyż pewnie sporo rodziców chce zobaczyć debiut swoich "pociech", a odległość w miarę bliska. Proszę o info do kierownika najpóźniej do soboty kto wybiera się własnym transportem ewentualnie ma jakieś wolne miejsca do Lubartowa.

Kolejka nr 1, data: 2015-08-29
 Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
1 Widok Lublin - Avia Świdnik : 2015-08-29 10:00
2 Vrotcovia Lublin - BKS Lublin III : 2015-08-29 11:00
3 Tajfun Ostrów Lubelski - Błękitni Dys : 2015-08-29 11:00
4 SYGNAŁ LUBLIN II - Górnik Łęczna II S.A. : 2015-08-29 14:00
5 Piaskovia Piaski - Lublinianka Lublin : 2015-08-29 11:00
6 ORLIK LUBARTÓW II - Motor Lublin III S.A. : 2015-08-29 15:30
Kolejka nr 2, data: 2015-09-06  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
7 Avia Świdnik - Motor Lublin III S.A. : 2015-09-06 14:30
8 Lublinianka Lublin - ORLIK LUBARTÓW II : 2015-09-06 13:30
9 Górnik Łęczna II S.A. - Piaskovia Piaski : 2015-09-05 14:00
10 Błękitni Dys - SYGNAŁ LUBLIN II : 2015-09-05
11 BKS Lublin III - Tajfun Ostrów Lubelski : 2015-09-05 14:00
12 Widok Lublin - Vrotcovia Lublin : 2015-09-06 10:00
Kolejka nr 3, data: 2015-09-12  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
13 Vrotcovia Lublin - Avia Świdnik : 2015-09-12
14 Tajfun Ostrów Lubelski - Widok Lublin : 2015-09-12
15 SYGNAŁ LUBLIN II - BKS Lublin III : 2015-09-12 14:00
16 Piaskovia Piaski - Błękitni Dys : 2015-09-12
17 ORLIK LUBARTÓW II - Górnik Łęczna II S.A. : 2015-09-12 14:30
18 Motor Lublin III S.A. - Lublinianka Lublin : 2015-09-12 10:00
Kolejka nr 4, data: 2015-09-20  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
19 Avia Świdnik - Lublinianka Lublin : 2015-09-20 15:00
20 Górnik Łęczna II S.A. - Motor Lublin III S.A. : 2015-09-19 13:00
21 Błękitni Dys - ORLIK LUBARTÓW II : 2015-09-19
22 BKS Lublin III - Piaskovia Piaski : 2015-09-19 14:00
23 Widok Lublin - SYGNAŁ LUBLIN II : 2015-09-19 10:00
24 Vrotcovia Lublin - Tajfun Ostrów Lubelski : 2015-09-19
Kolejka nr 5, data: 2015-09-26  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
25 Tajfun Ostrów Lubelski - Avia Świdnik : 2015-09-26
26 SYGNAŁ LUBLIN II - Vrotcovia Lublin : 2015-09-26 16:00
27 Piaskovia Piaski - Widok Lublin : 2015-09-26
28 ORLIK LUBARTÓW II - BKS Lublin III : 2015-09-26 13:30
29 Motor Lublin III S.A. - Błękitni Dys : 2015-09-26 10:00
30 Lublinianka Lublin - Górnik Łęczna II S.A. : 2015-09-26 15:30
Kolejka nr 6, data: 2015-10-04  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
31 Avia Świdnik - Górnik Łęczna II S.A. : 2015-10-04 15:30
32 Błękitni Dys - Lublinianka Lublin : 2015-10-03
33 BKS Lublin III - Motor Lublin III S.A. : 2015-10-03 14:00
34 Widok Lublin - ORLIK LUBARTÓW II : 2015-10-03 10:00
35 Vrotcovia Lublin - Piaskovia Piaski : 2015-10-03
36 Tajfun Ostrów Lubelski - SYGNAŁ LUBLIN II : 2015-10-03
Kolejka nr 7, data: 2015-10-10  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
37 SYGNAŁ LUBLIN II - Avia Świdnik : 2015-10-10 16:00
38 Piaskovia Piaski - Tajfun Ostrów Lubelski : 2015-10-10
39 ORLIK LUBARTÓW II - Vrotcovia Lublin : 2015-10-10 12:30
40 Motor Lublin III S.A. - Widok Lublin : 2015-10-10 10:00
41 Lublinianka Lublin - BKS Lublin III : 2015-10-10 15:30
42 Górnik Łęczna II S.A. - Błękitni Dys : 2015-10-10 13:00
Kolejka nr 8, data: 2015-10-17  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
43 Avia Świdnik - Błękitni Dys : 2015-10-17 13:30
44 BKS Lublin III - Górnik Łęczna II S.A. : 2015-10-17 15:30
45 Widok Lublin - Lublinianka Lublin : 2015-10-18 10:00
46 Vrotcovia Lublin - Motor Lublin III S.A. : 2015-10-17
47 Tajfun Ostrów Lubelski - ORLIK LUBARTÓW II : 2015-10-17
48 SYGNAŁ LUBLIN II - Piaskovia Piaski : 2015-10-18 11:00
Kolejka nr 9, data: 2015-10-24  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
49 Piaskovia Piaski - Avia Świdnik : 2015-10-24
50 ORLIK LUBARTÓW II - SYGNAŁ LUBLIN II : 2015-10-24 16:00
51 Motor Lublin III S.A. - Tajfun Ostrów Lubelski : 2015-10-24 12:30
52 Lublinianka Lublin - Vrotcovia Lublin : 2015-10-25 15:30
53 Górnik Łęczna II S.A. - Widok Lublin : 2015-10-24 14:30
54 Błękitni Dys - BKS Lublin III : 2015-10-24
Kolejka nr 10, data: 2015-10-31  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
55 Avia Świdnik - BKS Lublin III : 2015-10-31 13:30
56 Widok Lublin - Błękitni Dys : 2015-10-31
57 Vrotcovia Lublin - Górnik Łęczna II S.A. : 2015-10-31
58 Tajfun Ostrów Lubelski - Lublinianka Lublin : 2015-10-31
59 SYGNAŁ LUBLIN II - Motor Lublin III S.A. : 2015-10-31 16:00
60 Piaskovia Piaski - ORLIK LUBARTÓW II : 2015-10-31
Kolejka nr 11, data: 2015-11-07  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
61 ORLIK LUBARTÓW II - Avia Świdnik : 2015-11-07 11:00
62 Motor Lublin III S.A. - Piaskovia Piaski : 2015-11-07 11:00
63 Lublinianka Lublin - SYGNAŁ LUBLIN II : 2015-11-07 13:30
64 Górnik Łęczna II S.A. - Tajfun Ostrów Lubelski : 2015-11-07 10:00
65 Błękitni Dys - Vrotcovia Lublin : 2015-11-07
66 BKS Lublin III - Widok Lublin : 2015-11-07 10:00

| 2015.08.19, 11:22 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".