Kielecka niedziela w Lublinie
Już w najbliższą niedzielę 29 marca na bocznym boisku Areny Lublin czekają nas dwa spotkania z Koroną Kielce. Najpierw o godz. 11:00 do walki o punkty przystąpią nasi juniorzy młodsi występujący w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych. Następnie o 13:15 na murawę wybiegną juniorzy grający w Centralnej Lidze Juniorów. Czekają więc nas nie lada emocje!

Podopieczni trenera Grzegorza Komora będą chcieli zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę w Krakowie. Jeśli zaś chodzi o Koronę to w pierwszej kolejce MLJM młodzi piłkarze z Kielc pokonali u siebie Górnika Łęczna 1:0.

Ciekawie będzie też w późniejszym meczu. W CLJ Korona i Motor zajmują odpowiednio 9. i 10. miejsce. Obie drużyny dzieli różnica tylko 3 punktów co z cała pewnością bedzie dodatkową motywacją do zaciętej rywalizacji. Goście słabo radzą sobie na wyjazdach. Jak dotąd na boisku rywala udało im się w tym sezonie wygrać tylko raz. Zdecydowanie skuteczniejsi są w Kielcach, o czym przekonała się też drużyna trenera Tomasza Złomańczuka przegrywając jesienny mecz z Koroną 3:1. Jedyną bramkę dla Motoru zdobył w końcówce tego meczu z karnego Karol Niećko.  


Trzymamy kciuki za nasze drużyny i zapraszamy wszystkich kibiców na solidne widowisko jakie z całą pewnością zaserwują nam młodzi piłkarze Motoru!


 

| 2015.03.26, 23:10 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".