Tarnobrzeg zdobyty
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z rocznika 2007 w rozegranym w dniu dzisiejszym Turnieju Siarka Cup. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem został wybrany Oskar Jeż. Gratulacje dla całej drużyny i trenera Mariusza Grzegorczyka. Oby tak dalej!


Drużyna pokazała się z naprawdę dobrej strony. To był piłkarsko najlepszy turniej w wykonaniu chłopców. Musimy przy tym pamiętać, że ta grupa dopiero zaczyna się kształtować ale wszystko idzie we właściwym kierunku - zapewniał trener Grzegorczyk. - Na uwagę zasługuje świetna organizacja turnieju. Oprócz mocnej obsady i wyrównanego poziomu, organizatorzy zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Przykładem może być tu chociażby maskotka turnieju, która wprowadzała pozytywną atmosferę i zagrzewała do gorącego dopingu. Tutaj chylę też czoło przed rodzicami naszych chłopców, którzy w pełni stanęli na wysokości zadania prowadząc wspaniały doping dla naszej drużyny.     

Wyniki :
MOTOR LUBLIN - SIARKA TARNOBRZEG I 2:1
MOTOR LUBLIN - SOKOŁEK NISKO 2:0
SIARKA TARNOBRZEG - MOTOR LUBLIN 2:1
MOTOR LUBLIN - AP KOPRZYWNICA 1:0
STAL MIELEC - MOTOR LUBLIN 0:4
BASZTA RYTWIANY - MOTOR LUBLIN 0:4
ORZEŁEK PRZEWORSK - MOTOR LUBLIN 0:2

Skład: Arek Jermakowicz, Eric Pyc, Fabian Iwanek, Gracjan Kot, Jakub Górny, Jakub Jagiełło, Krystian Oleszek, Maciek Wojdalski, Maks Polkowski, Oskar Jeż
| 2015.03.01, 20:51 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".