PN MOTOR 2008 wygrali Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

W sobotę 3 stycznia 2015 roku chłopcy z rocznika 2008 zajęli I i II miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2008-2009 o puchar Burmistrza Miasta Łuków, który odbył się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie. W turnieju zmierzyły się: Motor Lublin – 2 zespoły, BKS Lublin – 2 zespoły, Dziecięca Akademia Futbolu „DAF” Łuków – 3 zespoły, AP TOP-54 Biała Podlaska – 1 zespół. Turniej odbył się systemem ligowym każdy z każdym. Czas gry wynosił 12 minut. O końcowym układzie tabeli decydowała największa liczba punków zdobytych przez drużynę w całym turnieju. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Motor I, a drugie miejsce wywalczyła drużyna Motor II. Ogromne gratulacje i wielkie brawa należą się chłopcom z obydwu zespołów. Podczas turnieju przyznano indywidualne nagrody i wyróżnienia. Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Czerniak (Motor Lublin I). Tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Piotr Watrak (Motor Lublin II). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Tomasz Cisiak (DAF I Łuków). Najlepszym obrońcą turnieju został Krystian Goral (BKS Lublin I). Wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki i nagrody rzeczowe. Dodatkowo w każdej drużynie trenerzy dokonali wyboru najlepszego zawodnika, który od organizatorów turnieju otrzymał nagrodę rzeczową. Z drużyn Motoru trenerzy Tomasz Brzozowski i Michał Świerszcz wyróżnili dwóch zawodników, którymi byli Bartłomiej Mazurek (Motor I ) i Wiktor Samonek (Motor II). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, a każda drużyna puchar za zajęte miejsce. Najmłodsi zawodnicy PN Motor wrócili do Lublina pełni wrażeń ze szczęśliwymi uśmiechami na buziach.